KONST / Litografier / Litografi 12376082
nr 1237 6082
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Litografi, Stadsmotiv Frankrike, signerad, EA-upplaga. Motivet: 35x24
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2019
kl 18:39:09
22/2 22:19:32
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg